הודעת שגיאה

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor ב-require_once() (שורה 3157 מ-/ssd/www/sites/openapp.co.il/html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor ב-require_once() (שורה 113 מ-/ssd/www/sites/openapp.co.il/html/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

עיצוב מגוייר חדש ל-Moodle

ידידיה קליין

שלום לכולם, ניתן להוריד מכאן: http://atarplpl.co.il/theme_hebEduMoodle.tgz עיצוב חביב מבוסס EduMoodle מגוייר ל-RTL שנראה כמו התמונה שלמטה. כדי להתקין צריך לפתוח את הקובץ המכווץ בתיקיית theme. כדי להחליף את התמונות יש למקם תמונות בתיקיית slideshow/images שתחת hebEduMoodle שבתקיית theme וכן לערוך את ה-javascript בקובץ ה-header.html בהתאמה לשמות התמונות (יום אחד גם זה יהיה יותר דינמי...) בנוסף יש גם בלוק כדי לערוך את התפריט הראשי שאפשר להוריד מכאן: http://atarplpl.co.il/block_menu_edit.tgz כדי להתקין את הבלוק יש לפתוח את הקובץ המכווץ בתיקיית block ואז לעבור בניהול האתר ל"הודעות" - ואז הבלוק יהיה מותקן. כדאי מאד להוסיף את הבלוק (עריכת תפריט) לדף הראשי (אפשר גם באופן מוסתר) ואז יהיה תפריט בדף הראשי ובכל הקורסים. במידה ותוסיפו את הבלוק לקורס כלשהו - תהיה אפשרות לייצר תפריט שונה באותו הקורס. (כאן תמצא את הפוסט בפורום באתר Moodle) ככה זה נראה: [caption id="attachment_19" align="alignnone" width="300" caption="עיצוב עברי מתקדם ל-Moodle"]עיצוב עברי מתקדם ל-Moodle[/caption]

בניין בינת הר חוצבים ירושלים 97787 רח' נתנזון 5/2 026310246 | 0526071135 | 0524767193 | sales@openapp.co.il‬‏